adidas ULTRABOOST 21

adidas ULTRABOOST 21 – niesamowity zwrot energii

ULTRABOOST 21 to nowa odsłona najpopularniejszej serii butów biegowych adidas. Zaprezentowane w styczniu, wyczekiwane przez biegaczy, zapewniają niesamowity zwrot energii i komfort przy każdym kroku.

Energia to jest to, czego najbardziej nam brakuje w dzisiejszym świecie. Zgodnie z filozofią adidas, marka poprzez sport chce zmieniać nasze życie, czego odzwierciedleniem jest nowy ULTRABOOST 21, dostarczający biegaczom energii, aby napędzać pozytywną zmianę i inspirować.

Według badania GLOBAL RUNNING SURVEY przeprowadzonego przez adidas, aż 41% respondentów deklarujących, że biegają coraz więcej, zauważyło pozytywny wpływ ich biegowej pasji na inne obszary życia. Dla 36% respondentów jednym z głównych motywatorów do biegania jest wzmocnienie mentalne, jakie dają im regularne treningi. Natomiast co czwarty ankietowany zapewnia, że bieganiu zawdzięcza zwrot energii, większy, niż dzięki słuchaniu muzyki, chodzeniu na imprezy, do siłowni, oglądaniu sportu na żywo czy spędzaniu czasu z bliskimi.

GLOBAL RUNNING SURVEY

Dlatego w najnowszej kampanii adidas podkreśla, jak wiele energii można odzyskać dzięki nowym ULTRABOOST 21. W globalnym spocie David Beckham przekonuje, że dzięki bieganiu ludzie czują się bardziej pobudzeni, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Wtórują mu sprinterzy Shaunae Miller-Uibo i Noah Lyles.

Wszechstronność jest bardzo ważna w moich treningach. W ciągu ostatnich miesięcy biegam coraz więcej i bardzo się z tego cieszę. Dziś szczególnie ważne jest, by dbać o formę i utrzymywać w pełni sprawne nie tylko ciało, ale i umysł. ULTRABOOST 21 sprawiają, że czuję się świetnie i mam więcej energii, a zarazem więcej motywacji, by wyjść na trening

– powiedział David Beckham.

Również w lokalnej kampanii energia kipi, podkreślając, jak ważny w codziennych treningach jest biegowy fun. Bohaterki spotu, Zuza Kołodziejczyk i Wiktoria Gąsiewska, udowadniają, że codzienne treningi dają im radość z biegania niezależnie od tego, jaka jest pogoda za oknem, a nowe ULTRABOOST 21 gwarantują zwrot energii z każdym przebiegniętym krokiem.

David Beckham

adidas przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla biegaczy – podcasty biegowe, dostępne na Spotify. Pierwszy z nich, prowadzony przez Martinusa Evansa, maratończyka i założyciela bloga 300poundsandrunning blog, a udziałem trenera adidas Runners, Mari Dottschadisa, stanowi zestaw rad dla słuchaczy, jak zacząć nowy rok na biegowych trasach z pozytywnym nastawieniem. Drugi odcinek to rozmowa z Shaunae Miller-Uibo, mistrzynią olimpijską z Rio de Janeiro w biegu na 400 metrów. Od 15 lutego dostępny będzie natomiast trzeci odcinek, z artystką i biegaczką Madame Ghandi. Podcasty są dostępne w języku angielskim pod tym linkiem.

adidas ULTRABOOST 21 dostępne są w sklepach stacjonarnych adidas, w Sklepie Biegacza, a także na adidas.pl/ultraboost_21

Leave a Reply